22.4.2017 – Obřanský jarní jarmark

BRNO V sobotu 22. 4. 2017 jsme se zúčastnili 1. obřanského jarního jarmarku, který se konal poblíž sídla firmy. Tato akce byla pro nás důležitá, abychom se dostali více do podvědomí obyvatelů této městské části, kterou Obřany tvoří spolu s Maloměřicemi.

V sobotu 22. dubna 2017 se HLÍVENKA s.r.o. zúčastnila 1. Obřanského jarního jarmarku, který se konal od 10. do 18. hodin na zahradě Orlovny v Brně-Obřanech na ulici Hlaváčově číslo 20. HLÍVENKA s.r.o. na svém stánku prodávala hlívu ústřičnou z vlastní pěstírny. K mání byla také v sušené formě. Návštěvníci si určitě pochutnali na našem výborném hlívovém guláši. Budeme doufat, že vysoký (s ohledem na počasí) počet návštěvníků jarmarku se v budoucnu projeví v navýšení naší stálé klientely.1.1

Akce byla z pohledu na její program i sortiment velice pestrá. Na chuť si přišli snad úplně všichni, protože rozsah kulturního programu zahrnoval hudbu od lidové v podání souboru Šafrán a Šafránek až po různorodý mix hudebních žánrů, které prezentovali místní hudebníci. Vystoupily zde i mažoretky. Na své si přišli také zájemci o výtvarné umění, kteří si prohlédli výstavu obrazů a dřevěných loutek. Knižní bazárek přilákal i bibliofily k prohlédnutí nabídky a případné koupi, aby si mohli rozšířit svůj domácí knižní fond. Návštěvníci se se zaujetím seznámili i s tradičními řemesly. Zájemci, kteří chtěli vyzkoušet svoji zručnost navštívili výtvarné i rukodělné dílny. Děti mohly uvnitř orlovny shlédnout divadelní představení. A byly tu i další atraktivity … První ročník jarního jarmarku v Obřanech se vydařil i přes nepřízeň počasí. Co se týče pestrosti sortimentu, tak kromě našich hub bylo možné zakoupit dobroty všeho druhu včetně Obřanského vína a medu. Děkujeme za přízeň projevenou zakoupením našich hub a těšíme se na příští setkání s vámi.

Kontaktní osoba:

Mgr. Pavel Pešta, redaktor MPVP

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.