Pozvánka na Lužánecký Guláš fest 2017

POZVÁNKA NA 3 ROČNÍK LUŽÁNECKÉHO GULÁŠ FESTU

Brno – V sobotu 13. 5. 2017 se sociální podnik HLÍVENKA s.r.o. zúčastní 3. ročníku Lužáneckého guláš festu, který se bude konat od 10:30 v areálu tenisových kurtů BLTC a přilehlého parku Lužánky. Pro náš sociální podnik je tato akce velmi prospěšná, hlavně z marketingového hlediska. Naší specialitou bude guláš z hlívy ústřičné, který budeme nabízet k prodeji. Účastníci mohou tento guláš ohodnotit v připravené soutěži o nejlepší guláš.  Recept na tento pokrm včetně dalších skvělých receptů z hlívy ústřičné najdete na našem webu hlivenka.cz  V guláši, který budeme prodávat, najdete hlívu ústřičnou, kterou náš sociální podnik pěstuje v Brně-Maloměřicích. Na našem stánku bude k zakoupení i hlíva ústřičná v sušené formě. Od této akce očekáváme zájem nových zákazníků, kteří se k nám v budoucnu vrátí s poptávkou o naše houby.

Soutěže by se mělo zúčastnit minimálně patnáct 4-člených soutěžních týmů, čímž vynikne pestrost kuchařského utkání. Z této široké nabídky si určitě každý vybere ten nejchutnější guláš. Do soutěže se mohou přihlásit týmy amatérské, poloprofesionální i profesionální týmy, které představí populární brněnští herci Zdeněk Junák, Jakub Uličník a moderátor Borek Kapitančík. Každý návštěvník se stane vhozením svého hlasovacího lístku do urny jednoho z týmu veřejným porotcem.

Kromě již zmíněné rozmanité nabídky gulášů návštěvníci určitě také rádi ochutnají i čerstvé pochoutky z místní udírny a speciality z grilu. K zvlažení hrdla poslouží piva ze sortimentu Dalešického pivovaru, moravská vína nebo ovocné pálenky. Účastníci si také užijí bohatého kulturního programu, o který se bude starat Městské divadlo v Brně, jehož herci zazpívají muzikálové melodie. Návštěvníci si také užijí koncertu skupiny ZZ TOP Revival Band. Atmosféru Guláš festu dotvoří flašinetář Jaroslav Záděra. Pro účastníky této akce bude připravena také soutěž v pojídání s maxijedlíkem Jaroslavem Němcem. Zúčastněné provede akcí herec a bavič Alan Novotný, člen kapely ALL X. Organizátoři Lužáneckého guláš festu mysleli při tvorbě programu i na děti, které zajisté zaujmou různé atrakce či sportovní disciplíny, například lanová dráha, minitenis s profesionálními trenéry, lezecká stěna, prezentace a testování koloběžek Crussis, Kostka a Yedoo či skákací hrady, malování na obličej a jiné. To je jen stručné nastínění programu sobotního Lužáneckého guláš festu.  Těšíme se na setkání s vámi a věříme, že vám náš guláš zachutná.

Kontaktní osoba: Mgr. Pavel Pešta, redaktor MPVP

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.