Kontakt

Administrativní centrum HRAD

  • adresa: Jarní 50, 614 00 Brno – Maloměřice
  • tel.: +420 515 919 511 – sekretariát, e-mail: sekretariat@mpvp.cz
  • tel.: +420 515 919 504 – vedení, e-mail: katerina.ledererova@mpvp.cz
  • tel.: +420 515 919 521 – obchodní oddělení, e-mail: obchod@mpvp.cz
  • tel.: +420 515 919 520 – objednávky, e-mail: objednavky@hlivenka.cz
  • tel.: +420 515 919 506 – účetní oddělení, e-mail: fakturace@mpvp.cz
  • tel.: +420 515 919 508 – personální a mzdové oddělení, e-mail: prace@mpvp.cz
  • tel.: +420 515 919 540 – realizace, e-mail: realizace@mpvp.cz
  • tel.: +420 515 919 540 – sociální integrační podnik, e-mail: realizace.sip@mpvp.cz
  • tel.: +420 515 919 531 – autodoprava, e-mail: autodoprava@mpvp.cz
  • tel.: +420 603 277 257 – autoservis, e-mail: autoservis@cibar.cz

Kontaktní osoby:

  • Ing. Marek Juha, výkonný ředitel, e-mail: marek@juha.cz
  • Ing. Eva Juhová, finanční ředitelka, e-mail: eva@juhova.cz
  • Ing. Milan Venclík, MBA, e-mail: milan@venclik.cz
  • Kateřina Ledererová, asistentka vedení společnosti, e-mail: katerina.ledererova@mpvp.cz
  • tel.: +420 515 919 504

Vedoucí sekretariátu:

  • tel: +420 515 919 512
  • e-mail: sekretariat@mpvp.cz
  • Jiřina Habrová, vedoucí sekretariátu

Obchodní oddělení:

  • tel.: +420 515 919 521
  • mobil: +420 601 563 348
  • e-mail: obchod@mpvp.cz
  • Ivana Pazderová, vedoucí obchodního oddělení

Objednávky:

  • tel.: +420 515 919 520
  • e-mail: objednavky@mpvp.cz
  • Lenka Raffayová, obchodní zástupce – přímý prodej

Účetní oddělení:

  • tel.: +420 515 919 506
  • e-mail: fakturace@mpvp.cz
  • Jana Romaňáková, vedoucí účetního oddělení

Personální a mzdové oddělení:

  • tel.: +420 515 919 505
  • e-mail: prace@mpvp.cz
  • Renata Samková, vedoucí personálního oddělení

Provoz – Realizace:

  • tel.: +420 515 919 540
  • e-mail: realizace@mpvp.cz
  • Monika Pokorná, vedoucí realizací
  • www.simeva.cz

Provoz – Pěstírna hlívy ústřičné:

  • tel.: +420 515 919 511
  • e-mail: pestirna@hlivenka.cz
  • Marcela Marečková, vedoucí pěstírny
  • www.hlivenka.cz

Provoz – Autoservis:

  • tel.: +420 603 277 257
  • e-mail: autoservis@cibar.cz
  • Jiří Petrásek, vedoucí autoservisu
  • www.cibar.cz

Provoz – Autodoprava:

  • tel.: +420 515 919 531
  • e-mail: autodoprava@mpvp.cz
  • Milan Zástava, vedoucí autodopravy
  • www.cibar.cz

Komentáře jsou uzavřeny.